WIELKIE OTWARCIE naszego sklepu! Do dnia 31.03.2023 skorzystaj z 10% rabatu, KOD: START10

  1. Home
  2. Dedykowany naszyjnik

Dedykowany naszyjnik

Stwórz naszyjnik pasujący idealnie do obdarowanej osoby

Tworzymy wyjątkowe i personalizowane projekty w oparciu o informacje które przekażesz nam o twojej wyjątkowej osobie. Całość potrzebnych informacji uzupełnij w formularzu (do stworzenia).

SnakeStones -5

Naszyjnik Dominiki, został zainspirowany tym jak obdarowana kocha wodę i plażę. W niektórych wierzeniach muszla uważana jest za symbol ochrony przed złem. Wybrane kolory to czerń, ze złotymi dodatkami. Biżuteria miała pełnić rolę zarówno dziennej, jak i wieczorowej. Całość została wykonana w srebrze 925 (pozłacanym 18K złotem) z naturalnych szarych pereł oraz czarnych cyrkonii.

Dlaczego warto sprezentować biżuterię?

Istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć podarowanie biżuterii jako prezentu. Oto kilka z nich:

Podsumowując, biżuteria ma potencjał stworzenia trwałych i wartościowych wspomnień, podkreślenia wyjątkowych chwil i wyrażenia uczuć w sposób, który może być noszony i cieszyć oczy przez wiele lat.

Dla kogo jest presonalizacja?

Zamawianie biżuterii na zamówienie w ulubionym kolorze lub stworzoną z danego rodzaju kamienia może mieć wiele korzyści, zarówno dla obdarowywanej osoby, jak i dla osoby zamawiającej prezent. oto kilka powodów, dlaczego warto zdecydować się na biżuterię personalizowaną:

Wypełnij formularz w celu uzyskania przybliżonej wyceny i terminu realizacji:

Dodaj załączniki