WIELKIE OTWARCIE naszego sklepu! Do dnia 31.03.2023 skorzystaj z 10% rabatu, KOD: START10

  1. Home
  2. O marce
Dagmara Iwańska
Poznaj mnie

Dagmara Iwańska

Naszyjniki powstają z miłości do piękna właścicielki marki.

 

Dagmara Iwańska – na co dzień jest znaną, Polską architekt wnętrz. Od ponad 13 lat projektuje wnętrza premium w eleganckim stylu.

 

Zawsze mówiła, że jeśli nie zostałaby Architektem pewnie byłaby Jubilerem, bo tak kocha błyskotki. Dziś ma szansę połączyć swój zmysł do stylu i pięknych elementów, tworząc autorską biżuterię.

1

Projekty powstają wpierw ręcznie z sypkich elementów z naszych wyjątkowych zapasów. Sprowadzamy wyjątkowe korale, kamienie i kryształy, które same w sobie dają natchnienie.

 

Dopiero po powstaniu makiety jest opracowany projekt graficzny, uwzględniający parametry długości biżuterii oraz szczegółów elementów dopełniających (bazowych).

2

Właścicielka naszej marki biżuteryjnej z pasją i zobowiązaniem postanowiła wyróżnić się na rynku, tworząc unikalną kolekcję opartą o perły naturalne. Decyzja ta wynika z miłości do natury, fascynacji unikatowym kształtem i barwą perłowych klejnotów oraz chęci przekazania klientom wyjątkowych, spersonalizowanych doznań.

 

Perły naturalne, zarówno rzeczne, kolorowe, jak i barokowe, oferują różnorodność, która idealnie odzwierciedla bogactwo natury. Zdecydowano się również na perły o różnych, organicznych kształtach, aby podkreślić autentyczność i unikalność każdego egzemplarza.

_SON1970

Jak pakujemy

Idealne na prezent dla bliskiej Ci osoby, lub po prostu dla siebie samej.

 

Chcemy Cię oczarować, już przed otwarciem pudełka z biżuterią! Nasza marka to klasa sama w sobie. Każde nasze zamówienie jest przygotowane na PREZENT. Jesteś dla nas ważna, bez względu na to czy nasz produkt jest PREZENTEM dla Ciebie samej, czy dla kogoś Ci bliskiego – chcemy wywołać uśmiech na Twojej twarzy.

_MG_8969

Komplet na prezent

Co otrzymasz?

 

Każdy naszyjnik i kolczyki zapakujemy w kwadratowe lub okrągłe pudełko prezentowe. Mniejsze elementy biżuterii, jak akcesoria do włosów bransoletki lub cienkie naszyjniki umieszczamy w logowanych woreczkach z eko-skóry. Możesz używać ich później do przechowywania własnej biżuterii.

 

Każde zamówienie o wartości powyżej 300 zł. zapakujemy w papier i umieścimy w czarnej torebce prezentowej opatrzonej naszą marką. Przy zamówieniu wysyłkowym otrzymasz torebkę i papier w formie złożonej, gotowej do zapakowania Twojego prezentu.

Jak nosić naszą biżuterię

Naszą biżuterię możesz nosić na wiele sposobów. Mieszać kilka naszyjników ze sobą – Mix&Match.

 

Uwierz nam, projektujemy je w taki sposób, aby prawie każdy Twój zakup pasował do kolejnego. W łatwy sposób odświeżysz swój LOOK. Niektóre długie naszyjniki jesteś w stanie założyć podwójnie, lub potrójnie (przy wersji z zapięciem Toggle) lub zawiązać w supełek.

shutterstock_609331385

Ciekawostka

Używamy KOLOROWYCH PEREŁ importowanych z Triestu (Włochy).

Dlaczego są takie kolorowe?

 

Wpływ na kolor powstających w małżach, kamieni pereł... (tak kamieni! = stones) ma między innymi kolor macierzy małża. Istnieją też sposoby barwienia poprzez dostarczania innego zarodka do muszli małża w trakcie wzrostu. Nigdy jednak nie można mieć stuprocentowej pewności jaką ostatecznie barwę będzie miała uzyskana w wyniku hodowli perła.

SnakeStones -9

Private Shopping

Ekskluzywna usługa stworzona z myślą o wyjątkowych klientach naszej luksusowej marki biżuteryjnej, które chciałyby wyboru dokonać "na żywo". Ta oferta umożliwia klientom osobiste, intymne spotkanie z utalentowaną właścicielką marki.

 

Spotkanie odbywa się w kameralnej atmosferze, gdzie uwaga jest skupiona wyłącznie na klientce. Właścicielka marki osobiście prezentuje wyjątkowe naszyjniki, bransoletki, kolczyki.

 

To nie tylko możliwość podziwiania naszych unikatowych kolekcji, ale również szansa na indywidualną konsultację i dopasowanie biżuterii do osobistych preferencji.

Umów się telefonicznie