WIELKIE OTWARCIE naszego sklepu! Do dnia 31.03.2023 skorzystaj z 10% rabatu, KOD: START10

  1. Home
  2. Moc kamieni

Magiczna moc kamieni

Dlaczego warto to zrobić?

Kamienie szlachetne nie tylko zachwycają swoim pięknem, lecz także posiadają niezwykłą moc, która może wpływać na nasze samopoczucie, cele życiowe i ochronę przed złem. Odpowiedni typ kamieni szlachetnych, noszony jako biżuteria, może stanowić nie tylko elegancką ozdobę, ale także talizman o potężnych właściwościach.

shutterstock_2246525451
Niektóre kamienie, jak na przykład ametyst, uważane są za kamienie ochronne, pomagające w zabezpieczaniu przed negatywną energią i nieszczęściami. Różowe kwarcowe kamienie symbolizują miłość i harmonię, podczas gdy turmalin uważany jest za kamień oczyszczający aurę.

Wybierając kamienie szlachetne zgodnie z naszymi celami i potrzebami, możemy wzmacniać nasze pozytywne cechy, poprawiać koncentrację, a nawet przyciągać dobre energie. To nie tylko biżuteria – to talizman, który towarzyszy nam w drodze do osiągnięcia celów i zapewnia ochronę na każdym etapie życia.

Group 4

PERŁA KLEJNOT DELIKATNOŚCI

Perła, nazywana klejnotem morza, symbolizuje delikatność i niewinność. Jej łagodny blask przypomina o pięknie prostoty i czasem jest uważana za symbol harmonii w życiu.

Group 5

CZARNY TURMALIN TARCZA ENERGII

Czarny Turmalin jest uznawany za kamień ochronny, który absorbuje negatywną energię i działa jak tarcza. Jego ciemna barwa symbolizuje siłę i stabilność.

Group 6

LABRADORYT KAMIEŃ MĄDROŚCI

Labradoryt jest kamieniem, który emanuje tajemniczym, opalizującym blaskiem. Uznawany jest za kamień mądrości, który pomaga w rozwijaniu intuicji i zrozumieniu głębszych prawd życiowych.

group-71

OPAL KLEJNOT ZMIAN

Opal jest uważany za kamień zmian i transformacji. Jego opalizujące kolory symbolizują różnorodność doświadczeń życiowych, a jednocześnie przynoszą pozytywne wibracje.

Group 8

ONYKS KAMIEŃ MOCY WEWNĘTRZNEJ

Onyks jest kamieniem, który symbolizuje siłę wewnętrzną i determinację. Jego głęboka barwa przypomina o stabilności i mocy, pomagając przekraczać przeszkody.

Group 9

RUBIN KAMIEŃ PASJI

Rubin, nazywany kamieniem pasji, symbolizuje miłość, energię i determinację. Jego intensywna czerwień jest jak płomień, który przypomina o sile uczuć.

group-101

AMAZONIT KAMIEŃ SPOKOJU

Amazonit jest kojarzony z harmonią i spokojem. Jego delikatne odcienie niebiesko-zielone pomagają w zredukowaniu stresu i wprowadzają uczucie równowagi.

Group 11

CYRKONIA KLEJNOT BLASKU

Cyrkonia, nazywana klejnotem blasku, jest kamieniem o błyszczącym wyglądzie przypominającym diament. Symbolizuje jasność, klarowność i doskonałość.

Group 12

SPINEL KLEJNOT MOCY

Spinel, określany jako klejnot mocy, posiada intensywną barwę i jest powiązany z energią i siłą wewnętrzną.

Group 13

HEMATYT KAMIEŃ ZIEMI

Hematyt, zwany kamieniem ziemi, jest kojarzony z ugruntowaniem, siłą i stabilnością. Jego metaliczny blask symbolizuje zdolność przyciągania pozytywnej energii.

Group 14

KWARC KAMIEŃ KLAROWNOŚCI

Kwarc, nazywany kamieniem klarowności, jest kojarzony z jasnością umysłu i pozytywną energią. Jego przejrzystość symbolizuje klarowność myśli.

Group 15

KRYSZTAŁ GÓRSKI KLEJNOT JASNOŚCI

Kryształ Górski jest uważany za klejnot jasności. Jego czystość symbolizuje przejrzystość, duchową czystość i połączenie z boską energią.